Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde (NKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda ‘Egzersiz ve Spor Psikolojisi’ semineri düzenlendi. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Veysel Küçük’ün konuşmacı olarak katıldığı seminerde, egzersizlerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri ele alındı. Seminer sonunda Prof. Dr. Veysel Küçük’e plaket verildi. Seminere NKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı, Psikoloji Bölüm Başkanı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.