Genç yaşta ölen yıldız oyuncunun kızından yürek yakan paylaşım: Bana meleğim derdin artık sen benim meleğimsin

Aynı zamanda bir dövüş sanatları ustası da olan ünlü oyuncu 1993 ve 1996 yılları arasında büyük bir hayran kitlesi kazanan orijinal Mighty Morphin Power Rangers serisinde Tommy Oliver karakterini canlandırıyordu. Dizinin bir fenomen haline gelmesiyle Jason David Frank de dünya çapında ün kazanmıştı.

OYNADIĞI SON FİLMİ GÖREMEDEN ÖLDÜ

Frank son olarak Legend of the White Dragon adlı yapımda rol almıştı. Ancak ömrü başrolünü oynadığı filmi perdede görmeye yetmedi. İki kez evlenen Jason David Frank, ikici eşi Tammie’yle boşanma aşamasındaydı.

Power Rangers serisiyle ünlenen Jason David Frank bir yandan dövüş eğitmenliği bir yandan da oyunculuk yapmaya devam ediyordu… Son olarak Legend of the White Dragon filminde başol oynayan ünlü oyuncu filmini perdede göremenden hayata veda etti

Çift yaşadıkları sıkıntıların ardından 2022 yılında boşanma işlemlerine başlamış, ancak Frank geçtiğimiz kasım ayında intihar ederek hayatına son vermeden hemen önce sorunlarını aşmak üzere yeniden bir araya gelmişti.

Ünlü aktör ve eşi Tammie çekişmeli bir boşanma davasının ortasındaydı… Jason David Frank ve Tammie Frank konuşmak için Teksas’ta bir otelde ayrı odalar tuttular: Burada gece boyu kavga ettikten sonra ünlü oyuncu eşini odadan çıkarıp kapıyı kilitledi. Sabahsa odasında cansız bedeni bulundu

BOŞANMA AŞMASINDA OLDUĞU EŞİYLE OTELDE BÜYÜK BİR KAVGAYA TUTUŞMUŞTU

Ünlü oyuncunun ölümünden hemen önce Teksas’ta bir otele giden çift ayrı ayrı odalar tutup burada kalırken konuşup anlaşmaya karar vermişlerdi. Gece boyunca büyük kavgalar yaşayan Tammie ve Jason’ın bağırtıları otel yönetimini ve müşterileri ayağa kaldırdı.

Jason David Frank’ın 19 yaşındaki kızı Jenna Frank babasının 50. doğum gününü Instagram’dan paylaştığı fotoğraflarla ve okuyanın gözlerini dolduran sevgi dolu bir mesajla kutladı

Yaşanan büyük kavganın ardından eşi Tammie’yi odadan çıkaran ünlü aktör kapıyı kilitledi. Sabah durumdan endişelenen eşi kapıyı otel görevlilerine açtırdığında Jason David Frank’ın cansız bedeniyle karşılaştı.

Ünlü oyuncu canına kıymadan sadece birkaç ay önce kızının lise mezuniyetine katılmış, paylaştığı bu fotoğrafın altına onunla ne kadar gurur duyduğunu yazmıştı

KAPIYI KİLİTLEYİP SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ, SABAH CANSIZ BEDENİNİ BULDULAR

Tammie Frank bu trajik ölümün ardından People’a verdiği bir röportajda “Jason’ın hayatını sonlandırmayı düşündüğüne dair hiçbir fikrim yoktu. Evet, daha önce ruh sağlığı sorunları ve depresyonla mücadele etmişti ama o gece bunun olacağını asla tahmin edemezdim” dedi.

Tammie Frank, kızları ve ailesinin geri kalanının ölen kocasına hala büyük saygı duyduğunu belirtti ve “Tek istediğimiz Jason’ı ve en mutlu anılarımızı hatırlamak ve sevdiğimiz birini kaybetmenin acısından kurtulmak” dedi. Bir önceki evliliğinden üç çocuğu olan ünlü oyuncunun Tammie Frank’le olan evliliğinden de Jenna adında bir kızı vardı.

Bir yıl önce doğum gününü birlikte kutladığı babasının yokluğuna hâlâ alışamayan genç kız ona “Acımı kelimelere dökemiyorum. Hala öldüğüne inanamıyorum.” diye seslendi

19 YAŞINDAKİ KIZINDAN YÜREK BURKAN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

19 yaşındaki Jenna Frank, babasının göremediği 50. doğum gününü Instagram’da paylaştığı bir dizi fotoğraf ve yürek sızlatan mesajlarla kutladı. Babasıyla çekilen fotoğraflarını paylaşan Jenna mesajına “Acımı kelimelere dökemiyorum. Hala öldüğüne inanamıyorum. Geçen yıl doğum gününde seninleydim. Seni havaalanından aldım, beni gördüğün için çok mutluydun” sözleriyle başladı.

Sen benim hayat kitabımsın, bildiğim her şeyi bana sen öğrettin. Sen benim babamdan daha fazlasısın. Sen benim en iyi arkadaşım, suç ortağım, kardeşimsin. Sen her şeyimsin” sözleriyle babasına seslenen geç kız kendi yaşadığı ruhsal sorunlarla mücadele de babasını örnek aldığını anlattı.

“Bana meleğim derdin, şimdi sen benim meleğim oldun”

 

“BANA MELEĞİM DİYORDUN, ŞİMDİ SEN BENİM MELEĞİM OLDUN”

“Aynı ruhsal sorunlarla mücadele ettik. Kimse anlamazken sen beni hep anladın. Bu savaşı senin için kazanacağım. Bu laneti kıracağım. Söz veriyorum” diyerek babasının anısı ve onun için verdiği mücadeleyi örnek alıp kendisini koruyacağına da söz verdi.

Ünlü oyuncunun kızı duygusal mesajını babasına mutlu yıllar dileyerek tamamladı ve ona  “50. yaş günün kutlu olsun babalık! Bana her zaman senin en büyük meleğin olduğumu söylerdin. Şimdi sen benim meleğimsin” direk seslendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x